Elérhetõségek
+36 1 437 52 00
info@intelliport.hu

További információk Elfogadom!
Mobil kommunikációs platform

Feladatok

  • Partnerek üzleti igényeinek felmérése, megértése és kommunikálása a fejlesztők irányába
  • Az ügyféligények innovatív ötletekkel való támogatása, megoldási javaslatok készítése és tesztelése
  • Üzleti folyamatok megtervezése, folyamatábrák elkészítése
  • Követelmény specifikációk elkészítése, egyeztetése ügyféllel
  • Üzleti specifikációk és rendszertervek készítése
  • Funkcionális igények meghatározása és egyeztetése a szoftverfejlesztőkkel
  • Fejlesztők támogatása, fejlesztők részéről felmerülő, termékspecifikációra vonatkozó kérdések megválaszolása
  • Fejlesztési feladatok komplexitás és fejlesztési idő becslésében való részvétel
  • Elkészült IT fejlesztések új termék/termék-verzió átvétele, tesztelése
  • Fejlesztői, telepítési, felhasználói, üzemeltetési dokumentációk elkészítésében való részvétel
  • Projektvezetők szakmai támogatása
  • Elkészült IT fejlesztések bevezetésének támogatása
  • Kulcsfelhasználók oktatása
  • Közreműködés a már bevezetett rendszerekkel kapcsolatos ügyfél kérdések megválaszolásában, új igények egyeztetésében, hibakeresésben.

Elvárások

  • Legalább egy fejlesztési projektben üzleti elemzői / rendszerszervezői / rendszertervezői feladatok elvégzése során szerzett tapasztalat
  • Ügyfélorientált és felhasználóbarát gondolkodásmód, valamint jó problémamegoldó készség
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Együttműködési és jó kommunikációs készég

Előnyt jelent

  • Agilis fejlesztési módszertanok ismerete
  • DevOps Server felhasználói ismeretek
  • Fejlesztői tapasztalat
  • Oktatói tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil cég 12 éves töretlen fejlődéssel, dinamikus növekedési pályán
  • Professzionális, mégis emberi léptékű csapat (35 munkatárs, 85%ban fejlesztő)
  • Fejlett technológiák alkalmazása
  • Igényes munkakörnyezet („A” kategóriás iroda, jó megközelíthetőség, Budapest 13. kerület)
  • Fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapat